Obozy biegowe

Dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem

Obozy biegowe i skiturowe Tatra Running

Podczas swoich karier sportowych zdobyliśmy niejeden szczyt. Teraz chcemy swoim doświadczeniem podzielić się z Wami.

Specjalizujemy się w organizowaniu obozów biegowych i skiturowych. Wkładamy w to całe nasze serca i chcemy, aby obozy dawały naszym obozowiczom zarówno dużo radości jak i satysfakcji. Równie istotny jest dla nas także czynnik edukacyjny, szkoleniowy. Nasza oferta zawiera obozy stacjonarne (przede wszystkim realizujemy je w ośrodku COS OPO Zakopane) i obozy typu adventure. Na naszych obozach stacjonarnych staramy się przekazać uczestnikom naszą wiedzę i doświadczenie, by po powrocie do domu byli w stanie samodzielnie i mądrze trenować pod okiem trenerów czy też indywidualnie. Na obozach adventure (Słowacja, Armenia, Gruzja) bardziej nastawiamy się na wspólne odkrywanie nowych i nieznanych górskich szlaków. Zaledwie kilka razy do roku zbieramy entuzjastów biegania, więc można śmiało powiedzieć, że oferta nasza ma charakter unikatowy.

Wycieczki biegowe z trenerem

Organizowane przez nas wyjazdy biegowe to doskonała okazja, aby odkryć nowe formy treningów i przełamać własne bariery w malowniczym, górskim, tatrzańskim terenie. Ścieżki wśród szczytów, strumieni i skał staną się Twoim ulubionym miejscem do biegania – jesteśmy o tym przekonani. Niezależnie od poziomu zaawansowania treningi dla biegaczy dostosowane są zarówno do amatorów, jak i osób dłuższym stażem biegowym. W trakcie zajęć dajemy mnóstwo wskazówek dotyczących techniki i poprawy efektywności trening. Nasza kadra instruktorów zadba, aby każdy z obozowiczów wzniósł się na wyższy poziom!

Dlaczego warto skorzystać z obozu biegowego w górach?

Dołączając do naszych kilkudniowych obozów biegowych, wchodzisz do grona osób o tych samych zainteresowaniach. Spotkasz osoby, które mają tę samą pasję i będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem oraz wiele nauczyć od reszty uczestników. Wspólna motywacja, wymiana poglądów oraz wiedza, doświadczenie i wsparcie naszych trenerów sprawiają, że running camp to doskonała propozycja dla każdego. Nasze obozy stanowią silny bodziec treningowy, ale – nie oszukujmy się – nie dają znacznej poprawy kondycji. Tego nie da się zbudować w 3-4 dni. Do tego potrzebna jest dyscyplina i konsekwencja w treningu. U nas z pewnością naładujemy Cię motywacją do biegania – to gwarantujemy. Treningi biegowe w górach to nie tylko ćwiczenia, ale również doskonała przygoda. Jedną z naszych trenerek jest Magdalena Derezińska-Osiecka, na co dzień przewodniczka tatrzańska.

Szeroka oferta wycieczek biegowych w dobrej cenie

Oferujemy kilka rodzajów obozów i zajęć biegowych. Są to zarówno indywidualne treningi dla biegaczy zaawansowanych. Organizujemy obozy biegowe zarówno w polskich górach, jak i licznych krajach zagranicą – na przykład w Armenii czy Gruzji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!