Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="page page-id-1534 page-child parent-pageid-46 page-template-default">

Opinie

 • "

  Po prostu brakuje mi słów żeby wyrazić moją wdzięczność za to wszystko co otrzymałem od Tatra Running w czasie obozu! Tatra Running jest grupą świetnie przygotowaną do tego, co robi, dlatego korzystanie z ich wiedzy było czystą przyjemnością a bieganie z nimi to już sam miód.

  Doskonała atmosfera,  pierwszorzędny humor, CIERPLIWOŚĆ podczas naprawiania uporczywie powtarzanych przez uczestników błędów, bezcenne rady. Tatra Running Team to po prostu tacy ludzie,  z którymi się chce przebywać.  I żeby było jasne - to nie jest żadne kadzenie! Wrócę do Was

  "

  — Piotr (stomatolog), uczestnik obozu listopad 2012
 • "

  Dzięki temu, że biegnie trzech trenerów, każdy uczestnik, niezależnie od zaawansowania, ma przez cały trening wsparcie. Mimo bogatego programu obozu mogliśmy non stop konsultować się z kadrą, dopytywać, okazywać słabość i liczyć na zmotywowanie. To tak, jakby na 5 dni dostało się indywidualnego super-trenera

  "

  — Marta (prawniczka), uczestniczka obozu zimowego luty 2012
 • "

  Obozy Tatra Running to piękne góry, fachowi trenerzy, fajni i zakręceni na punkcie biegania ludzie, oraz przede wszystkim mocny trening. Warto przyjechać na ten obóz zarówno gdy brakuje ci motywacji do dalszych treningów - by przypomnieć sobie za co kochasz bieganie, a także gdy masz motywacji cały ogrom - obóz pomoże Ci podnieść Twój poziom biegania. Gwarantuję, że każdy, kto raz przyjedzie na obóz Tatra Running, będzie chciał więcej.

  "

  — Ewelina (menadżer HR), uczestniczka obozu sierpień i listopad 2012
 • "

  Obóz był zorganizowany bardzo profesjonalnie pod każdym względem; świetnie dobrane treningi po przepięknych szlakach, zakwaterowanie w extra hotelu i do tego wszystkiego kadra z ogromną wiedzą nie tylko z dziedziny biegania. Uważam, że każdy, kto weźmie raz udział w obozie Tatra Running, będzie chciał przeżyć tą fantastyczną przygodę kolejny raz.

  "

  — Paweł ( przedsiębiorca), uczestnik obozu listopad 2012
 • "

  Atmosfera obozu przypomina wyjazd z przyjaciółmi na wakacje (nie do przecenienia jest wątek krajoznawczy obozu - codziennie inne trasy biegowe w górach i opowieści przewodniczki w trakcie!), ale ani na chwilę nie wątpi się w profesjonalizm organizatorów. Najcenniejszym efektem obozu jest otrzymana INSPIRACJA. Polecam po stokroć.

  "

  — Marta (prawniczka), uczestniczka obozu zimowego luty 2012
 • "

  Poziom kadry i ośrodka - rewelacja. Dziękuje za super przygodę! Jedyne co można próbować poprawić to nieformalne spotkania przy piwie, które są bardzo ważne, a ich brakowało.

  "

  — Jacek (menadżer) uczestnik obozu czerwiec i sierpień 2012
 • "

  Czułam sie wyjątkowo dopieszczona pod każdym względem: profesjonalni trenerzy, którzy dopingowali w chwilach słabości, porażająca wiedza Kuby Czaji, silne i cudotwórcze ręce fizjoterapeuty Jarka, relaks z Madzią - fachowcem technik relaksacyjnych, wypasiony hotel i dobre jedzenie.

  "

  — Iwona (grafik), uczestniczka obozu czerwiec 2012
 • "

  Czas spędzony na obozie w Zakopanem przybliżył mnie do lepszego, prawidłowego i bardziej rozsądnego biegania. Nabrałem pokory i dystansu do kwestii swoich możliwości biegowych.
  Spotkałem fantastycznych ludzi, którzy podzielają moją pasję; miałem okazję zachłysnąć się urokiem naszych pięknych gór.

  "

  — Przemek (żołnierz), uczestnik obozu listopad 2012
 • "

  Obozy Tatra Running to przede wszystkim wspaniała przygoda,która pozwala wznieść się na wyżyny biegania w obliczu pięknego krajobrazu i przyrody.Kadra i członkowie obozów to pasjonaci biegania wsród których spędzanie czasu to czysta przyjemność.Część teoretyczna uświadomiła mi jak wiele mam jeszcze do zrobienia...Z utęsknieniem czekam na kolejne obozy!!!

  "

  — Bartek (przedsiębiorca), uczestnik obzou czerwiec i sierpień 2012