Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="page page-id-46 page-parent page-template-default">

Tatra Running Team

Podczas swoich karier sportowych zdobyliśmy niejeden szczyt. Teraz chcemy swoim doświadczeniem podzielić się z Wami.

Magdalena Derezińska-Osiecka

Jej żywioł to połączenie gór i dyscyplin wytrzymałościowych. W butach biegowych, na na nartach, czy w rakach pokonała w życiu ogromne przewyższenia, zostając v-ce Mistrzynią Świata, brązową medalistką Pucharu Świata, Mistrzynią Europy Środkowej, wielokrotną Mistrzynią Polski w skilapinizmie, Młodzieżową Mistrzynią Polski w Biegach górskich, oraz stając na wierzchołkach takich jak Pik Lenina (7134m.), Pico Orizaba (5700m.), Mt.Aragac (4095m.). W 2012 zajęła 7-me, najlepsze jak dotąd miejsce Polaków w najtrudniejszych zawodach skilapinistycznych na świecie – Pierra Menta w Alpach. Tatry to jej dom, po którym oprowadza jako przewodnik tatrzański. W Tatra Running jest naszym specjalistą od wyznaczania tras w Tatrach oraz za treningi siłowe w terenie.

Kuba Wiśniewski

Bieganie nie ma przed nim żadnych tajemnic. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów oraz trener lekkiej atletyki. Po górach, na przełaj, po ulicy lub na bieżni – trenował już w różnych zakątkach świata. Organizator największych w Polsce imprez biegowych i dziennikarz sportowy, m.in. redaktor miesięcznika Runner’s World. Współorganizator ogólnopolskiego programu Ścieżek Biegowych i Ambasador Nike. W Tatra Running zajmuje się treningiem wytrzymałościowym, szybkościowym oraz techniką biegu.

Jakub Czaja

Doktor farmacji, konsultant ds. żywienia czołowych polskich lekkoatletów, kolarzy, triathlonistów oraz trener. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w biegach długodystansowych , reprezentantem Polski na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy. Obecnie najlepszy polski triathlonista na dystansie HalfIronman i Ironman, zwycięzca prestiżowego triathlonu w Suszu 2013. W Ironmanie w Kopenhadze w 2012 roku uzyskał najlepszy jak dotąd wynik wśród polskich triathlonistów na dystansie długim (8:56:37), z pierwszym czasem biegu maratońskiego. Ambasador Nike. Na naszych tatrzańskich obozach biegowych udziela indywidualnych konsultacji dietetetycznych.

Jarosław Dymek

Dyplomowany fizjoterapeuta i instruktor sportu Polskiego Związku Kolarskiego. Pasjonat kolarstwa, instruktor sportu Polskiego Związku Kolarskiego, bikefitter studia kolarskiego Veloart, masażysta i rehabilitant. Pracuje zarówno z zawodowymi kolarzami, jak i triathlonistami i biegaczami. W Tatra Running odpowiada za masaż uczestników i indywidualne ćwiczenia fizjoterapeutyczne.

Mariusz Giżyński

Zawsze gotowy do biegu, o którym wie prawie wszystko. Człowiek o żelaznej kondycji i dużym doświadczeniu trenerskim oraz organizatorskim. Jest 13-krotnym medalistą Mistrzostw Polski i uczestnikiem Mistrzostw Europy w maratonie. Propagator zdrowego trybu życia i racjonalnego treningu… w ciągłym biegu. Współorganizator ogólnopolskiego programu Ścieżek Biegowych oraz Ambasador Nike. Podczas naszych obozów udziela indywidualnych konsultacji trenerskich.

Przemek Sobczyk

Doświadczony skialpinista i biegacz górski. Wieloletni członek Kadry Polski i medalista Pucharu Polski w skialpinizmie. Do jego najważniejszych sukcesów biegowych należy zwycięstwo w prestiżowym Biegu Ultra Granią Tatr (70km, 5000m deniwelacji), drużynowe Mistrzostwo Polski w Skyrunningu 2012, 4 miejsce w Maratonie Karkonoskim 2012. Na naszych obozach jako trener i przewodnik tatrzański Przemek pomaga w wyznaczaniu tras i bezpiecznym przeprowadzaniu przez nie.