Partnerzy

Nasi partnerzy.


ForPro

Marka ForPro istnieje na rynku od 2011 roku i jest oficjalnym partnerem firmy Nike w kategoriach Performance, takich jak Bieganie czy Trening. Obecnie prowadzi największy sklep stacjonarny Nike w warszawskim Royal Wilanów oraz sklep internetowy www.forpro.pl, gdzie oferuje również asortyment innych marek: Adidas Under Armour, i Polar. Niewątpliwy sukces i udany start marki ForPro jest zasługą wykwalifikowanej kadry pracowników, utrzymujących najwyższy poziom obsługi i fachowej porady od początku funkcjonowania sklepu – większość z nich to sportowcy z dużym doświadczeniem lub pasjonaci sportu. Jako doświadczeni miłośnicy i pasjonaci sportu wiemy czego potrzebują nasi klienci, aby się rozwijać i realizować swoje sportowe pasje. Dzięki szerokiej dostępności najlepszych technologicznie produktów światowych marek jak i świetnej obsłudze skupiającej się wokół najróżniejszych potrzeb klienta, z dumą wspieramy nie tylko profesjonalnych zawodników, ale także wszystkich tych którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub modą sportową.

 
Centralny Ośrodek Sportu Zakopane

Kompleks profesjonalnych obiektów sportowych w Zakopanem, na których odbywa się część naszych treningów, oraz świetnie usytuowana baza hotelowa, w której oprócz zawodników kadry narodowej mieszkają dzieci podczas naszych obozów sportowo-przyrodniczych Tatra Running Kids.

 
Aktywna Dieta

To firma prowadzona przez naszego dietetyka i trenera Kubę Czaję. Proponuje on racjonalne postępowanie zarówno na poziomie żywienia, jak i aktywności fizycznej. Jako doktor farmacji, bazując na najnowszych doniesieniach naukowych układa plany żywieniowe i treningowe oraz pomaga w ich realizacji. Ci, którzy korzystają z jego porad, mają szansę na osiągnięcie maksymalnych efektów zdrowotnych i treningowych.