Partnerzy

Nasi partnerzy.Nike Running

Nike od lat wspiera biegaczy, zarówno w codziennych treningach, jak i podczas zawodów. Sprzęt biegowy najwyższej jakości jest dowodem na to, że Nike zostało stworzone dla biegaczy przez biegaczy (for runners by runners). Nasz Tatra Running Team składa się ze specjalistów, którzy na co dzień pełnią funkcję ekspertów na platformie Nike Running Poland.

 
Dynafit

To zimowa marka znana doskonale miłośnikom skialpinizmu. Obecnie wkracza na nowe,bo letnie pola górskich aktywności – Alpine Running i Alpine Biking. Począwszy od tego sezonu, lato należeć będzie do sportowców ceniących sobie przede wszystkim prędkość i lekkość w połączeniu z wysoka jakością i wygodą. Biorąc pod uwagę specyficzne wymagania rowerzystów i biegaczy, których naturalnym środowiskiem są alpejskie stoki przygotowano pełną kolekcję ubrań, butów, plecaków oraz kijków.

 
ALE – Active Life Energy

Marka ALE powstała z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych sportowcach. Jej celem jest dostarczenie najwyższej jakości suplementów, które wspomogą i uzupełnią dietę osób aktywnych fizycznie, pragnących uzupełnić niedobory witamin i mikroelementów w organizmie. Ekspertem marki jest nasz dietetyk obozowy dr farm. Jakub Czaja. Podczas obozów Tatra Running można na własnej skórze i żołądku testować produkty ALE w iście ekstremalnych, tatrzańskich warunkach. Produkty można zobaczyć tutaj.

 
Buff

Buff®-  hiszpańska marka specjalizująca się w wielofunkcyjnych nakryciach głowy. Buff® jest synonimem jakości, funkcjonalności i niebagatelnego desing-u. Produkty mają szerokie zastosowanie i przeznaczone do każdej aktywności fizycznej na każdą porę roku. Do biegania wprost idealne! www.buff.pl

 

 
Compex

Stymulatory treningowe Compex z oferty Fitcast to partner w inteligentnym treningu. Produkty Compex dokładnie odtwarzają procesy zachodzące w mózgu podczas skurczu mięśni. Wzbogacone o innowacyjną technologię Muscle IntelligenceTM stymulatory Compex pozwalają na spersonalizowanie działania w celu uzyskania optymalnych rezultatów, uwzględniając specyfikę każdego mięśnia. Dzięki temu partnerowi, podczas naszych obozów uczestnicy mogą na własnych mięśniach wypróbować urządzenia Compex w celu regeneracji po i pomiędzy treningami.

 
Piekarnia/Cukiernia Gałuszka

Firma założona w 1918 roku przez doskonałego cukiernika Władysława Gałuszkę z Żywca, dziś prowadzona przez jego potomków. Pieczywo i wyroby cukiernicze „od Gałuszki” cieszą się ogromnym powodzeniem. Specjalnie dla Tatra Running cukiernia przygotowuje pakiety węglowodanowe dla uczestników naszych obozów w postaci batonów wielozbożowych i pełnowartościowych ciasteczek owsianych.

 
Bieg Rzeźnika

Bieg Rzeźnika w Bieszczadach to jedna z najbardziej wymagających imprez ultra w Polsce. Organizatorzy zapraszają również do udziału w Rzeźniczku, Maratonie Bieszczadzkim, Biegu Polesie, które są sprawdzianem wytrzymałości, siły oraz charakteru.

 
VITARGO®

Odżywki energetyczne dla sportowców z dużym zapotrzebowaniem na energię. Vitargo jest czystym węglowodanem bez żadnych innych dodatków. Jest to pierwszy napój dla sportowców z lekkostrawną, rozpuszczalną w wodzie skrobią. Dzięki wsparciu tego partnera uczestnicy obozów Tatra Running mogą uzupełniać zapasy glikogenu podczas treningów oraz po treningach.

 
Centralny Ośrodek Sportu Zakopane

Kompleks profesjonalnych obiektów sportowych w Zakopanem, na których odbywa się część naszych treningów, oraz świetnie usytuowana baza hotelowa, w której oprócz zawodników kadry narodowej mieszkają dzieci podczas naszych obozów sportowo-przyrodniczych Tatra Running Kids.

 
Hotel Grand – Nosalowy Dwór

Obecnie jest to najnowszy, najnowocześniejszy i najbardziej luksusowy hotel w Zakopanem. Jego położenie na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego sprawia, że stanowi on świetną bazę wypadową do treningów zarówno w lesie, jak i w wyższych partiach gór. Goście Grand Nosalowego Dworu mogą liczyć na czterogwiazdkowy komfort, doskonałą i wyrafinowaną kuchnię, oraz relaks w nowoczesnym centrum Spa.

 
Sklepbiegacza.pl

Sklepbiegacza.pl to internetowy sklep sportowy oferujący największy w Polsce wybór sprzętu do biegania i ćwiczeń. Zespół Sklepu Biegacza tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy. Sklep ubiera m.in. najlepszych polskich lekkoatletów, triatlonistów i maratończyków. W ramach partnerstwa z Tatra Running, klienci Sklepu Biegacza otrzymują specjalny rabat 5% na nasze obozy biegowe.

 
Aktywna Dieta

To firma prowadzona przez naszego dietetyka i trenera Kubę Czaję. Proponuje on racjonalne postępowanie zarówno na poziomie żywienia, jak i aktywności fizycznej. Jako doktor farmacji, bazując na najnowszych doniesieniach naukowych układa plany żywieniowe i treningowe oraz pomaga w ich realizacji. Ci, którzy korzystają z jego porad, mają szansę na osiągnięcie maksymalnych efektów zdrowotnych i treningowych.

 
Klinika Ortoreh

Ortoreh– wiodąca warszawska klinika rehabilitacji, dedykowana w szczególności sportowcom. Grupa lekarzy, fizjoterapeutów, fizjologów, masażystów, diagnostów ,którzy wiele lat poświęcili zdobywaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego. Na naszych obozach odpowiadają za konsultacje fizjoterapeutyczne oraz masaże, a klienci kliniki mają u nas specjalne rabaty.