Tatra Running Women Camp 20-23 czerwca 2019

Już po raz piąty zapraszamy w Tatry  na wyjątkowy, biegowy obóz tylko dla kobiet! W iście kobiecym gronie spędzimy prawie cztery dni bardzo aktywnie, zarówno sportowo, jak i merytorycznie. Pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników – odkryjecie, że stać Was na więcej, niż się Wam wydaje, pokonacie własne lęki i uwierzycie, że Wy również możecie, biegnąc – przenosić góry 😉

Obóz ten dedykujemy zarówno początkującym, jak i średniozaawansowanym miłośniczkom biegania, które chcą zrelaksować się aktywnie oraz zdobyć solidną wiedzę na temat trenowania, właściwej techniki biegu, rozwijania sprawności i siły oraz mądrego modelowania sylwetki. Żeby wziąć udział w obozie wystarczy być kobietą regularnie biegającą, będąca w stanie spokojnym, własnym tempem biec przez 60 minut.

DSCF2257

img_7686

Tym razem zabierzemy Was w Tatry zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie; dwie noce spędzimy w Zakopanem, jedną w sercu słowackich Tatr Wysokich, nad Zielonym Stawem Kieżmarskim, gdzie przebiegają piękne szlaki na okoliczne przełęcze i szczyty. Będziemy biegać zarówno w terenie płaskim ( próba wysiłkowa na stadionie COS, treningi dynamizujące oraz wspierające technikę biegu w terenie reglowym) oraz górskim.

W programie obozu dwa treningi dziennie w pięknych zakątkach Tatr, konsultacje trenerskie, wycieczki biegowe z przewodnikiem tatrzańskim, wideoanaliza techniki biegu, ćwiczenia wzmacniające, stabilizujące i dynamizujące, a wieczorami wykłady i rozmowy w kobiecym gronie;-).

Niespodzianka! Jeśli tylko warunki pozwolą, wbiegniemy na piękny Jagnięcy Szczyt 2230m.n.p.m. leżący w głównej grani Tatr Wysokich na Słowacji!

A95I3940

Zapewniamy zakwaterowanie oraz jedzenie ( 3 posiłki dziennie) w hotelu COS Zakopane, położonym u stóp tatrzańskich Regli oraz jeden nocleg z wyżywieniem w Schronisku przy Zielonym Stawie Kieżmarskim 1551 m.n.p.m.

Zapewniamy kameralną liczbę max. 18 uczestniczek, podział na grupy w zależności od stopnia wytrenowania, indywidualne podejście, mnóstwo merytorycznie ugruntowanej inspiracji i niezapomniane wrażenia!

2016-05-14asw_48634

Mamy na swoim koncie wieloletnie  doświadczenie w organizacji obozów biegowych Tatra Running, spod których skrzydeł wyszło kilkuset uczestników zadowolonych zdobytą wiedzą i poprawą wyników, oraz biegaczy, którzy na stałe związali się z naszymi obozami. Nie ma co się bać – z nami wbiegniecie na wyższy poziom!

0w5a2598

img_6681

2016-05-15asw_50031

CENA OBOZU: 1390zł  (dla stałych klientek rabat 50zł)
 • 2 noclegi w hotelu sportowymCOS OPO Zakopane  + 1 nocleg w słowackich Tatrach Wysokich w Schronisku nad Zielonym Stawem Kieżmarskim 1550m.n.p.m.
 • 3 posiłki dziennie – śniadania, obiady i kolacje (w formie szwedzkiego stołu)
 • 2 treningi dziennie (zaczynamy treningiem popołudniowym 20 czerwca) w Tatrach i na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu w Zakopanem (stadion) oraz  na innych obiektach COS: treningi sprawności ogólnej, propriocepcji, core stability, rozciąganie wielopłaszczyznowe, technika biegu - trening na płotkach
 • Wycieczki biegowe w Tatry z przewodnikiem tatrzańskim
 • Indywidualna korekta postawy biegowej i wideoanaliza biegu
 • Próba wysiłkowa; bieg w drugim zakresie intensywności z pomiarem mleczanu we krwi
 • Zajęcia z techniki biegu w górach
 • Pakiet obozowy obejmujący oryginalną opaskę Buff oraz odżywki od sponsora
 • Bilety wstępu na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego
 • Transport busem na Słowację i z powrotem
 • Wieczorne wykłady teoretyczne dotyczące treningu biegowego oraz motywacji
 • Pakiet zdjęć z obozu przesłanych uczestniczkom za pomocą poczty elektronicznej
 • Kameralna grupa max 18 uczestniczek
 • Możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą/dzieckiem - koszt za osobę dorosłą ( noclegi z pełnym wyżywieniem 680 PLN
   
Skontaktuj się z nami pisząc na adres: contact@tatrarunning.pl. W tytule maila napisz: Obóz [tu wpisz termin obozu] Zgodnie z informacjami podanymi w mailu zwrotnym, niezwłocznie dokonaj opłaty 700 zł jako bezzwrotna rezerwacja za obóz wysyłając przelew na konto: ING Bank Śląski 98105014451000009232934357 z tytułem: Obóz [tu wpisz termin obozu] Imię i Nazwisko Uczestnika W przypadku rezygnacji z obozu i wpłacie zaliczki zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty manipulacyjnej w wysokości 50% wartości obozu (jeśli rezygnacja nastąpi później niż 30 dni przed obozem).