Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="page page-id-61 page-template-default">

Misja

Celem, do którego sami nieustannie dążymy, jest profesjonalizm i pasja. Tym chcemy podzielić się także z Tobą.

Team

Dzięki Tatra Running Altitude Camps bieganie po górach staje się efektywniejsze i bardziej przystępne. Połączyliśmy nasze pasje, wiedzę i wieloletnie doświadczenie po to, aby pomóc naszym klientom osiągać maksimum ich możliwości sportowych.

Wierzymy, że łącząc w jednym teamie czołowych w Polsce długodystansowców, biegaczy górskich i skialpinistów, przewodników tatrzańskich oraz dietetyka sportowego i dyplomowanego fizjoterapeutę – możemy przenieść góry!

Od lat trenujemy i startujemy wysoko nad poziomami mórz całego świata. Biegaliśmy m.in. w Alpach, Pirenejach, górach Atlasu, Alpach Japońskich, w Pamirze, na Wyżynie Afrykańskiej, w Nowym Meksyku. Na własnej skórze doświadczamy tego, jak wiele daje bieganie na wysokości i w terenie górskim. Dołącz do nas, a pod okiem naszych fachowców przekonasz się, że zarówno bieganie, jak i góry nie są przeszkodami nie do pokonania.

Eko

Bardzo ważnym elementem naszej misji jest edukacja ekologiczna obozowiczów. Zależy nam na tym, żeby, przebywając i trenując na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, byli oni wrażliwi na florę i faunę Tatr i świadomi wpływu, jaki ich obecność wywiera na środowisko przyrodnicze naszych najpiękniejszych gór.

Dlatego też w programie każdego z naszych obozów biegowych znajdują się warsztaty ekologiczne, prowadzone przez pracowników naukowych Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Dla Ciebie

Bez względu na to, czy jesteś wyczynowcem, czy początkującym biegaczem i bez względu na to, czy biegi górskie są dla Ciebie celem samym w sobie – sprawdź naszą ofertę. Masz ochotę spróbować czegoś nowego – poznać Tatry inaczej niż większość turystów i, dosłownie – wbiec na wysoki poziom? Nasze obozy wysokościowe są stworzone właśnie dla Ciebie!

Celem, do którego sami nieustannie dążymy, jest profesjonalizm i pasja. Tym chcemy podzielić się także z Tobą.

Magda Derezińska Osiecka | Mistrzostwa Skialpinizm Tatry Zachodnie 2007 | Misja

M.Derezińska-Osiecka. Mistrzostwa Polski w skialpinizmie, Tatry Zachodnie 2007.

Kuba Wiśniewski | Obóz wysokogorski Albuquerque | Misja

K.Wiśniewski, obóz wysokogórski, Albuquerque, Nowy Meksyk 2007.

Kuba i Mariusz | Obóz w Keni | Misja

K.Wiśniewski i M.Giżyński, obóz klimatyczny, Rift Valley, Kenia 2011.

Kuba Wiśniewski | Oboz kondycyjny Alpy 2008 | Misja

K. Wiśniewski, obóz kondycyjny, Saint Moritz, Alpy 2008.