Galerie

Okładka galerii

Spring Camp Karkonosze

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy obóz biegowy w mekce polskich biegaczy w Szklarskiej Porębie. Spędziliśmy cztery dni trenując w świetnym towarzystwie i przepięknych warunkach pogodowych. Zobaczcie!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Rak’n’Roll Running Camp

Wyjątkowy obóz w wyjątkowym towarzystwie. Mieliśmy ogromny zaszczyt trenować w Tatrach razem z podopiecznymi Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie, czyli osobami, które przeszły raka i udowadniają, że można góry przenosić! Bardzo inspirujący czas spędzony w hotelu górskim na Kalatówkach w naszych ukochanych Tatrach. Dzięujemy!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Women Camp w Tatrach Wysokich

To były bardzo udane biegowo-szkoleniowe dni w kobiecym gronie w Tatrach Wysokich po słowackiej stronie. Piętnaście uczestniczek wzięło w nawias przeróżne swoje obawy („przecież ja za mało biegam na co dzień”, „przecież ja nigdy nie biegałam w górach”, „ja w zasadzie dopiero kilka miesięcy temu zaczęłam swoją przygodę z bieganiem” etc.) i odważnie stawiło się w Sczyrbskim Jeziorze poddając się ufnie w ręce trenerek – Magdy i Kasi.

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz skitourowy w Tatrach Wysokich

Trzy skiturowe dni poza zasięgiem telefonii komórkowej, ale za to w zasięgu tatrzańskich, majestatycznych szczytów i cudownej, górskiej ciszy. Pod okiem pełnych pasji przewodników grupka 16-tu śmiałków mogła poznać skitury w ich najprawdziwszej i najpiękniejszej odsłonie!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz Speed UP z Angeliką Cichocką

Obóz w formule Speed Up czyli z dużym akcentem na dynamiczne bieganie na stadionie, solidna praca nad poprawą techniki biegu oraz marszobiegi w Tatrach. Tempo i obciążenia dostosowane indywidualnie do każdego uczestnika, dlatego na takim obozie odnalazł się każdy uczestnik bez względu na poziom wytrenowania. Trener Mariusz Giżyński i Magda Derezińska-Osiecka zadbali o to, by każdy jak najwięcej dla siebie wyniósł z tych kilku dni. Gwiazdą obozu i wieelką inspiracją była dla nas wybitna, czołowa w świecie biegaczka średniodystansowa Angelika Cichocka. Autorka zdjęć- A.Szmigiel/Running Creatives

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Women Run&Joga Camp, Beskid Niski

Są takie miejsca i wydarzenia, które na długo zostają w sercu i stają się dla nas tak cenne, że wolimy schować je przed światem, żeby ich nam nikt nie odebrał, nie zawłaszczył, nie spopularyzował za bardzo. Takim miejscem jest Swystowy Sad w Beskidzie Niskim oraz pewne biegowe spotkanie w kobiecym gronie, jakie odbywało się tam przy wrześniowym słońcu, rosie i mgłach.

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Speed Up Camp- październik 2016

To pierwszy obóz tego typu w naszym wykonaniu. Skupiliśmy się tym razem nie tyle na bieganiu po Tatrach (choć udało się nam odbyć piękna wycieczkę biegową nad Czarny Staw Gąsienicowy i na Kasprowy), co przede wszystkim na nauce budowania wydolności poprzez szybsze treningi w drugim i trzecim zakresie intensywności, wykonywane na stadionie COS w Zakopanem. Oprócz tego sporo szlifowania techniki biegu, obalanie mitów na temat żywienia w sporcie autorstwa dra Jakuba Czaji, oraz świetna atmosfera od początku do końca trwania obozu!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

obóz wysokogórski w Alpach

Tym razem zabraliśmy naszych podopiecznych w Alpy by trenować w warunkach hipoksji. Z naszego hotelu położonego na wysokości 1830 m.n.p.m. ruszaliśmy na przeróżne treningi. Zdobywaliśmy wysoko położone przełęcze, trzytysięczne szczyty, w dolinach po płaskim uczyliśmy się biegać szybko, a w ramach regeneracji stymulowaliśmy mięśnie wskakując do lodowatych jezior i rzek oraz spożywalismy cudowne potrawy włoskiej kuchni 😉 Wrócimy tam za rok!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Women Camp maj 2016

Obóz różowych panter, a raczej kozic 😉 Women Camp był jak zwykle pełen wzajemnych inspiracji, motywacji i babskiej energii. Zarówno starsze jak i młodsze, mocniejsze oraz początkujące – wszystkie dziewczyny pokazały, że chcieć znaczy móc!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Spring Weekend marzec 2016

Weekendowy miniobozik to trzy dni bardzo intensywnych działań biegowo – ćwiczeniowo -merytorycznych. Biegaliśmy z Jakubem Czają, Magdą Derezińską i Jackiem Wichowskim w naszych pięknych Tatrach, zerkijcie!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz jesienny 2015

Tak trenowaliśmy na listopadowym obozie. Było wyjątkowo mroźnie, ale i zarazem wyjątkowo pięknie 😉 Zobaczcie sami!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

High Tatra Running Summer Camp

Fotorelacja Oli Szmigiel-Wiśniewskiej/Running Creatives z letniego obozu, jaki odbył się po słowackiej stronie Tatr. Polecamy gorąco, bo zdjęcia i trasy wspaniałe!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Women Camp powered by Nike+ 2015

W babskim gronie, pod okiem Mariusza Giżyńskiego, Kuby Wiśniewskiego, Kuby Czaji, Przemka Sobczyka oraz Magdy Derezińskiej, przeniosłyśmy góry;-) Było lepiej niż świetnie!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz skiturowy Tatra Running Dynafit Academy

Fotorelacja z obozu skiturowego, jaki odbył się w lutym 2015 w Tatrach. Niewiarygodnie piękna pogoda, świetni uczestnicy, wspaniałe i bardzo intensywne dni pod okiem świeżo upieczonej v-ce Mistrzyni Świata Ani Figury, oraz Magdy Derezińskiej-Osieckiej i Jacka Żebrackiego. Polecamy piękne zdjęcia Julity Chudko Photography+

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Tatra Running Autumn Camp 2014

To był wspaniały i owocny treningowo czas! Zdjęcia przepiękne, ostrzegamy 😉

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz wysokogórski w Szwajcarii, sierpień 2014

Wyjątkowy obóz w wyjątkowym miejscu. Ostatni tydzień sierpnia spędziliśmy w Alpach na wysokości ponad 1800m, trenowaliśmy w przepięknych sceneriach i na dużych wysokościach. Uwaga – zdjęcia zapierające dech w piersiach!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Summer Camp 2014

Zapraszamy do obejrzenia kilkudziesięciu ujęć z naszego ostatniego, bardzo udanego obozu. Szczególnie warto, bo tym razem oprócz fotostrzałów z komórek mieliśmy ze sobą wyjątkowych fotografów; Olę Szmigiel i Julitę Chudko Photography.

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz przygotowujący do Biegu Rzeźnika

Kilkanaście ujęć z pierwszego naszego obozu dla biegaczy ultra. Przemierzyliśmy kawał Tatr Polskich w śniegu i błocie, po łąkach i wśród krokusów. Zobaczcie sami jak pięknie nam było!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

obóz biegowy- listopad 2013

Tegoroczny listopad, podobnie jak ten minionego roku – sprzyjał nam bardzo dobrą pogodą. Pobiegaliśmy przednio, zobaczcie 😉

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Wysokogórski obóz biegowy St Moritz 2013

Wyjątkowy obóz w wyjątkowym miejscu! Trenowaliśmy w szwajcarskich Alpach – na najwyższym poziomie i na dużej wysokości. Efekty – życiówki naszych wytrwałych i pracowitych uczestników w maratonach i innych biegach długich. Jeśli nam trochę zazdrościcie to lepiej nie oglądajcie tych zdjęć 😉

Zobacz galerię »

Obóz czerwiec 2013

Zobacz galerię »
Okładka galerii

obóz biegowy – marzec 2013

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Nasze pierwsze urodziny;-)

Świętujemy właśnie okrągłą, pierwszą rocznicę obozów biegowych Tatra Running! Przemierzyliśmy kawał Tatr z fantastycznymi ludźmi z całej Polski, w świetnej atmosferze i pięknej pogodzie, stając się dzięki Wam wiodącym w Polsce organizatorem obozów biegowych. Dziękujemy!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz biegowy – listopad 2012

Obóz 14-18.11.2012 przebiegł pod hasłem rekordów. Najwięcej uczestników (20 osób), najwięcej wykładów teoretycznych, najdłuższa wycieczka marszobiegowa i najwyższa pokonana wysokość npm (Krzyżne 2112 m). I w rekordowej jak na listopad pogodzie!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz biegowy – sierpień 2012

Sierpniowy obóz A.D. 2012 przebiegł do historii. Niesamowite wycieczki biegowe do Czarnego Stawu Gąsienicowego czy w rejon Czerwonych Wierchów były mocnymi akcentami obozu, na którym nie zabrakło teorii, odnowy, nutki szaleństwa, no i integracji. Widok zdziwionych min turystów – bezcenny!

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz sportowo-przyrodniczy TR Kids – lato 2012

To były baaardzo intensywne i pełne emocji dni! Dzieciaki pokazały, że są pełne pasji do zdobywania gór i poznawania ich mieszkańców, do pracy artystycznej oraz do wszelkiego rodzaju wyzwań sportowych, którym przyszło im stawić czoła na obozie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz biegowy – czerwiec 2012

Z nieskrywaną radością spieszymy poinformować, że dniach 20-24 czerwca odbył się kolejny, bardzo udany obóz biegowy Tatra Running w Zakopanem. Wzięło w nim udział piętnaścioro uczestników z całej Polski, o rozpiętości wieku od 19 – 48 lat.

Zobacz galerię »
Okładka galerii

Obóz kobiecy – luty 2012

Obóz kobiecy Tatra Running był czynem naszej miłości do biegania i Tatr. To z tej miłości pokonaliśmy prawie 1600 m przewyższenia i około 70 km w ciągu czterech dni. W górach kilometry liczą się podwójnie, wie o tym każdy, kto biegania na wysokościach skosztował. Ten czyn to wyczyn, a oto jego krótkie podsumowanie;-)

Zobacz galerię »