Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="page page-id-89 page-template page-template-blog-modern page-template-blog-modern-php">

Blog

Women Camp czerwiec 2018

0 Women Camp czerwiec 2018

To były bardzo udane biegowo-szkoleniowe dni w kobiecym gronie w Tatrach Wysokich po słowackiej stronie. Piętnaście uczestniczek wzięło w nawias przeróżne swoje obawy i odważnie stawiły się w Sczyrbskim Jeziorze poddając się ufnie w ręce trenerek – Magdy i Kasi.

Czytaj więcej »

Obóz Speed Up z Angeliką Cichocką, październik 2017

0 Obóz Speed Up z Angeliką Cichocką, październik 2017

Obóz w formule Speed Up – czyli z dużym akcentem na dynamiczne bieganie na stadionie, solidna praca nad poprawą techniki…
Read More »

Czytaj więcej »

Women Run&Joga Camp, czyli o urokach Beskidu Niskiego

0 Women Run&Joga Camp, czyli o urokach Beskidu Niskiego

                                       …
Read More »

Czytaj więcej »

Obóz Speed Up- październik 2016

0 Obóz Speed Up- październik 2016

To pierwszy obóz tego typu w naszym wykonaniu. Skupiliśmy się nie tyle na bieganiu po Tatrach, co przede wszystkim na konkretnych treningach budujących naszą wydolność oraz szybkość. Oprócz tego sporo szlifowania techniki biegu, obalanie mitów na temat żywienia w sporcie autorstwa dra Jakuba Czaji, oraz świetna atmosfera od początku do końca trwania obozu!

Czytaj więcej »

Obóz wysokogórski w Alpach – było ekstra

0 Obóz wysokogórski w Alpach – było ekstra

Zapraszamy do obejrzenia pięknych zdjęć z pięknych biegowych miejsc! Tym razem zabraliśmy naszych podopiecznych w Alpy by trenować w warunkach hipoksji. Z naszego hotelu położonego na wysokości 1830 m.n.p.m. ruszaliśmy na przeróżne treningi. Zdobywaliśmy wysoko położone przełęcze, trzytysięczne szczyty, w dolinach po płaskim uczyliśmy się biegać szybko, a w ramach regeneracji wskakiwaliśmy do lodowatych jezior i rzek oraz spożywaliśmy cudowne potrawy włoskiej kuchni 😉 Wrócimy tam za rok!

Czytaj więcej »

Konkurs! Do wygrania pakiet startowy na Tatrzański Festiwal Biegowy

0 Konkurs! Do wygrania pakiet startowy na Tatrzański Festiwal Biegowy

W ramach współpracy z Tatrzańskim Festiwalem Biegowym ( www.tatrafestbieg.pl ) ogłaszamy konkurs, w którym wygraną jest pakiet startowy w wybranym biegu organizowanym na Festiwalu ( Tatra Fest Bieg – 56km, 3100m. przewyższenia lub Tatra Vertical – 10km, 1200m. przewyższenia). Obydwa biegi odbywać się będą w pięknych rejonach Polskich Tatr Zachodnich i w dużej mierze na głównej grani Tatr!

Czytaj więcej »

Women Camp maj 2016

0 Women Camp maj 2016

Obóz różowych panter, a raczej kozic 😉 Women Camp był jak zwykle pełen wzajemnych inspiracji, motywacji i babskiej energii. Zarówno starsze jak i młodsze, mocniejsze oraz początkujące – wszystkie dziewczyny pokazały, że chcieć przenosić góry, znaczy móc przenosić siebie w górach;-)

Czytaj więcej »

Autumn Camp 2015

0 Autumn Camp 2015

Już po raz czwarty mieliśmy przyjemność listopadowo prowadzić obóz biegowy dla amatorów z całej Polski. Pogoda, również czwarty rok z…
Read More »

Czytaj więcej »

Ogłaszamy konkurs – do wygrania atrakcyjne nagrody!

0 Ogłaszamy konkurs – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym fejsbukowym konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów/partnerów ( Nike, Buff )…
Read More »

Czytaj więcej »

Na lądzie, w powietrzu czy pod wodą? O zaletach biegania jako aktywności lądowej

0 Na lądzie, w powietrzu czy pod wodą? O zaletach biegania jako aktywności lądowej

Czuję, że poznałem dane miejsce tylko wtedy, kiedy pokonałem je biegiem. Czuję i słyszę bicie serca, walczę z grawitacją, ale jej nie zaprzeczam. Kiedy biegam w mieście, szybko i skutecznie zanurzam się w siebie i odcinam od świata, jednocześnie pozostając z nim w namacalnym kontakcie – pisze nasz trener Kuba wiśniewski.

Czytaj więcej »