Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-3694 single-format-standard">

Women Camp czerwiec 2018

To były bardzo udane biegowo-szkoleniowe dni w kobiecym gronie w Tatrach Wysokich po słowackiej stronie. Piętnaście uczestniczek wzięło w nawias przeróżne swoje obawy (“przecież ja za mało biegam na co dzień”, “przecież ja nigdy nie biegałam w górach”, “ja w zasadzie dopiero kilka miesięcy temu zaczęłam swoją przygodę z bieganiem” etc.) i odważnie stawiło się w Sczyrbskim Jeziorze poddając się ufnie w ręce trenerek – Magdy i Kasi.

Zobacz galerię obozu »

Women Camp 2018

Obóz rozpoczęłyśmy z mocnym przytupem; ze względu na prognozy pogody przewodniczka Magda zdecydowała, że od razu drugiego dnia musimy  spróbować zaatakować wierzchołek Rysów 2503m.n.p.m. I udało się; po ok 3h marszobiegu wierzchołek był nasz! Pokonałyśmy trasę 21 km z 1350m przewyższenia przekonując się, że góry nie są przeszkodami nie do pokonania;-)

fullsizeoutput_2aa2

Kolejne dwa dni to już znacznie mniejsze obciążenia treningowe, ćwiczenia sprawności i techniki biegowej, oraz wieczorne wykłady na różne tematy biegowe oraz górskie.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestniczkom za zaufanie i wytrwałość, a sponsorom i partnerom ( Nikerunning, Dynafit, Buff Polska, Warsaw Run Club, Aktivon Sport, sklep górski Polar Sport) za wsparcie!

na47OOtrRyGurStN1tdMow

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *