Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-2250 single-format-standard">

Obóz “Rzeźnicki”

Obóz rekomendowany przez Bieg Rzeźnika, na który zaprasza Tatra Running i Klinika Rehabilitacji ORTOREH.

Szczegółowy opis obozu w dniach 26-30 marca znajdziecie TUTAJ

Czerwcowy Bieg Rzeźnika to jedna z najgorętszych imprez ultra w naszym kraju. Morderczy dystans, piękna przyroda, wymagająca trasa, zespołowa praca – na unikalną atmosferę biegu składa się mnóstwo elementów. Ale równie dużo elementów musi złożyć się na dobre przygotowanie do tego typu zawodów. Informacje o biegu znajdują się na oficjalnej stronie BIEGU RZEŹNIKA.

Nasze zgrupowanie odbywające się w dniach 26-30 marca 2014 roku w Zakopanem, ma być okazją dla ultrasów – tych aktualnych i przyszłych na pogłębienie swojej wiedzy na temat treningu oraz umiejętności biegu w trudnym terenie.

Na uczestników czeka kilkadziesiąt godzin treningów w górach, ale też ocena techniki biegu, badanie wydolnościowe, zajęcia sprawnościowe (płotki, core stability, elementy propriocepcji) na sali, z naciskiem na zadania w zespołach. Centralnym punktem obozu będzie dwudniowa wycieczka w rejon Tatr Wysokich, połączona z noclegiem w schronisku.

?????

Podczas intensywnych 5 dni obozowych odbędą się też warsztaty m.in. odkrywanie tajników odżywiania na trasie, wymagania sprzętowe czy też specyfikę rajdów terenowych. Nie chodzi tylko o to, by walczyć za wszelką cenę, ale o to, by biegać z głową.

Kadrę obozową stanowić będą nasi doświadczeni trenerzy Tatra Running: Magda Derezińska-Osiecka (v-ce mistrzyni świata w skialpiniźmie i uczestniczka międzynarodowych zawodów ultra, przewodnik tatrzański), Kuba Wiśniewski (wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach długich) i Przemysław Sobczyk ( zwycięzca Biegu Ultra Granią Tatr, członek kadry narodowej skyrunningu i przewodnik tatrzański).

Niezbędne wsparcie fizjoterapeutyczne oraz merytoryczne stanowić będą Ewa i Andrzej Piotrowscy z Kliniki Rehabilitacji Sportowej ORTOREH – fizykoterapeuci oraz wieloletni uczestnicy Biegu Rzeźnika.

Obóz skierowany jest do średniozaawansowanych i zaawansowanych biegaczy przygotowujących się do udziału w Biegu Rzeźnika, jak również do osób trenujących biegi od minimum 2 sezonów, którym zależy na systematycznym poprawianiu swojej formy.

UWAGA! Obóz Tatra Running jest rekomendowany przez Organizatorów Biegu Rzeźnika!

Więcej informacji o obozie i formie zapisów znajdziecie w naszym dziale OBOZY BIEGOWE.

PrzedObozemRzeznika-hero--Tatra-Running

 

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *