Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-2576 single-format-standard">

Obóz biegowy listopad 2014

Ten obóz bez wątpienia był wyjątkowy. Dlaczego? Wyjątkowo zgrani i fajni uczestnicy, wyjątkowa pogoda ( szczególnie podczas jednego z treningów, kiedy wbiegliśmy ponad pułap chmur prosto do nieba nad Doliną Pięciu Stawów – wideorelacja tutaj ), wyjątkowe nastroje i, chyba pierwszy raz w historii naszych obozów, wyjątkowy wieczór integracyjny w Yurta Barze na zakończenie obozu. Hitem stał się hymn obozu, napisany przez jednego z uczestników – Tomka Nowackiego, za co mu serdecznie dziękujemy. Utwór ten został przez aklamację ogłoszony oficjalnym hymnem obozów Tatra Running, a odsłuchać go możecie tutaj 😉

wnetrze1

Oprócz dłuższych i krótszych rozbiegań, wycieczek biegowych w Tatrach Zachodnich i Wysokich, treningu drugim zakresie na grzbiecie Gubałówki oraz zajęć z techniki biegu i ćwiczeń stabilizujących, zadbaliśmy o to, by każdy uczestnik wyjechał z obozu bogatszy w wiedzę na temat realizacji swoich indywidualnych celów sportowych; Po raz pierwszy wprowadziliśmy indywidualne konsultacje trenerskie, które prowadził maratończyk Mariusz Giżyński oraz Kuba Wiśniewski. Również po raz pierwszy, w ramach współpracy z nowym partnerem,  zastosowaliśmy regenerację potreningową przy pomocy urządzeń do elektrostymulacji Compex. Każdy uczestnik mógł na własnych mięśniach poczuć, jak działają te urządzenia i jak mogą być pomocne przy dużych obciążeniach treningowych.

wnetrze3

Część wykładowa poświęcona była m.in technice zbiegania w terenie górskim oraz treningowi w warunkach zimowych – każdy mógł przekonać się, jak ważne jest solidne przepracowanie zimowego czasu i jakie konkretnie treningi warto wtedy wykonywać, by z impetem wkroczyć w wiosenne starty. Kuba Czaja natomiast, w typowy dla siebie, fachowy i rzetelny sposób poparty badaniami naukowymi przybliżył uczestnikom wady i zalety stosowania diety wegańskiej w żywieniu sportowców.

wnetrze 4

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy nas wspierają jako partnerzy i sponsorzy, przyczyniając się do tego, by nasze obozy były coraz bardziej profesjonalne i bardziej wartościowe dla uczestników. Dziękujemy Nike Running Poland, Dynafit Polska, ALE-Active Life Energy, Compex Polska, Piekarni Gałuszka, Vitargo oraz Julicie Chudko Photography+  za wspaniałe zdjęcia. Do zobaczenia na następnym obozie!

DCIM100GOPRO

fot. A.Szmigiel-Wiśniewska

Zobacz galerię obozu »

Obóz biegowy listopad 2014

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *