Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-2149 single-format-standard">

obóz biegowy listopad 2013

Tegoroczny listopad, podobnie jak i zeszłej jesieni – okazał się dla nas bardzo łaskawy. Zima wyczekała, aż zdążymy bezpiecznie pośmigać po Tatrach i uderzyła obfitym opadem śniegu dosłownie po zakończeniu obozu. Dzięki temu udało się nam solidnie potrenować i także poćwiczyć, bo wszyscy przecież wiemy, że NIE NA SAMYM BIEGANIU POLEGA BIEGANIE 😉

Przebiegliśmy ponad 100km i pokonaliśmy ponad 4000m przewyższenia w Tatrach Zachodnich (polskich i słowackich) oraz w Tatrach Wysokich. Podczas wycieczek biegowych lała się krew (próba wysiłkowa z pomiarem mleczanu w Dolinie Kościeliskiej), łzy wzruszenia (debiutanci w obliczu Czarnego Stawu Gąsienicowego) oraz adrenalina (bliskie spotkanie ze słowackimi leśnikami, a w konsekwencji – ze strumykiem, zapomnianymi przez ludzi polanami i lasami).

Oprócz tego sumiennie wykonywaliśmy ćwiczenia sprawności ogólnej, propriocepcji, stabilizacji i techniki biegu, w tym nowe ćwiczenia na płotkach. Wykłady trwały do późnych godzin nocnych, tak też było podczas okraszonej konkursem niecenzuralnych dowcipów sobotniej imprezy integracyjnej (Alex:1 – Kuba: 1).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy, że z nami byliście! Przepracujcie rzetelnie zimę i przybywajcie na nasze wiosenne obozy!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i do zajrzenie do archiwum programu Atleci na kanale Polsat Sport, w którego odcinkach nr. 137 i 138 znajduje się relacja z naszego listopadowego obozu.

Zobacz galerię obozu »

Obóz biegowy listopad 2013

Niezmiennie mocno dziękujemy naszym partnerom – Nike, Vitargo, Dynafit, Piekarni Gałuszka, Yurta Bar w Kuźnicach za wsparcie oraz portalowi Wbiegu24.pl za pomoc w promocji naszych poczynań.

DZIEKUJEMY

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *