Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-1858 single-format-standard">

obóz biegowy czerwiec 2013

     Czerwcowy obóz biegowy już za nami. Wzięło w nim udział sporo nowych biegaczy, w tym nawet zapaleńcy z Trójmiasta – cieszymy się z tego bardzo, że środowisko ludzi biegających z nami tak dynamicznie się poszerza. Dziękujemy też naszym stałym, wiernym klientom i miłośnikom – to dzięki Wam stajemy się coraz lepsi w organizacji naszych obozów;-)

wnetrze1

      Nasz team prezentował się wyjątkowo okazale: Kuba Czaja przybył rozpromieniony po zwycięstwie w triathlonie w Suszu, Magda Derezińska-Osiecka szybko rosnąca w formę niespełna 3 miesiące po urodzeniu synka, a Kuba Wiśniewski, jak to Kuba –  pełen energii i humoru, przygotowujący się do jesiennego startu w maratonie.

Zobacz galerię obozu »

Obóz biegowy – czerwiec 2013

     Gwiazdą tego obozu był Mistrz Europy na 800m, Marcin Lewandowski oraz jego  trener Tomek (http://marcin-lewandowski.pl ). Mieliśmy okazję oglądać i na własnej skórze doświadczać tego, jak trenuje Marcin. Był też wieczór poświęcony pytaniom do Marcina oraz wykład Tomka na temat tego, jak sensownie budować wydolność. Dziękujemy Wam, chłopaki!!

wnetrze2

      Poraz pierwszy na naszych obozach biegaliśmy także na terenie Tatr Słowackich – trasa o długości ponad 22 km wiodła dwoma wariantami przez Dolinę Rohacką, Rohacze i Wołowiec do Doliny Chochołowskiej.

     Last but not least dziękujemy też wszystkim naszym niezawodnym partnerom tj. Nike, Dynafit, Vitargo, Trailrun.pl oraz Piekarnia Gałuszka. Z Wami wbiegamy na najwyższy poziom!

wnetrze3

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *