Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-2456 single-format-standard">

Letni obóz biegowy 2014

            To już trzecie z kolei lato biegacie z nami! Letni obóz biegowy anno domini 2014 przeszedł do historii. Słowa milkną wobec ogromu przeżyć i chwil, podczas których wspólnie doświadczaliśmy spotkań z samymi sobą i z Tatrami. Oddamy zatem głos przede wszystkim fotografiom, które znajdują się tutaj.

wnetrze3

Cóż można dodać? Wspaniała atmosfera, wspaniali uczestnicy, no i oczywiście wspaniałe treningi  prowadzone przez świeżo upieczonych zwycięzców Biegu Rzeźnika.  Biegaliśmy w Polsce i na Słowacji, tym razem bardzo ambitnie, bo w Tatrach Wysokich, gdzie wciąż w żlebach zalegał śnieg. Oprócz treningów stricte biegowych staraliśmy się z jak największym zapałem przekazać uczestnikom naszą wiedzę z zakresu żywienia, fizjologii wysiłku oraz techniki biegu zarówno w terenie płaskim, jaki i wysokogórskim.

Ogromne ukłony dla naszych sponsorów i partnerów – Nike Running Poland za techniczne koszulki, Dynafit Poland za nagrodę ufundowaną dla Kuby Wiśniewskiego i Przemka Sobczyka za ich zwycięstwo. Wśród partnerów tym razem znalazł się też producent odżywek sportowych ALE-Active Life Energy, za które równie mocno dziękujemy! Last but not least ogromne dzięki dla Julita Chudko Photography za piękne zdjęcia!

wnetrze2

wnetrze1

 

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *