Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-1645 single-format-standard">

Już rok trenujemy razem w Tatrach!

Świętujemy właśnie okrągłą, pierwszą rocznicę obozów biegowych Tatra Running! Równo rok temu, w lutym, odbył się pierwszy nasz obóz przeznaczony dla kobiet. Następne obozy to czerwiec, sierpień i październik, podczas których biegaliśmy z fantastycznymi ludźmi z całej Polski. Przemierzyliśmy kawał Tatr w świetnej atmosferze i pięknej pogodzie, wbiegając m.in. na Kopę Kondracką, Giewont, Krzyżne i wiele innych.

 

Zobacz galerię obozu »

urodziny Tatra Running

Przez cały czas wspierali nas nasi partnerzy: Nike Running Poland, Dynafit, Vitargo, Cukiernia Gałuszka, za co bardzo serdecznie im dziękujemy. Dziękujemy też Wam wszystkim – naszym sympatkom i uczestnikom obozów, bo to przede wszystkim dzięki Wam dobra wieść o nas niesie się po całej biegowej Polsce, dzięki Wam robimy to, co robimy, no i dzięki Wam jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy nad udoskonalaniem naszych obozów 😉 Do zobaczenia na kolejnych obozach!

IMG_9953

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *