Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mikroeko/domains/tatrarunning.pl/public_html/wp-content/themes/tatrarunning/functions.php on line 57
class="single single-post postid-2803 single-format-standard">

High Tatra Running Camp w słowackich Tatrach

0W5A8094

fot. Running Creatives

W minioną niedzielę zakończyliśmy kolejny już, czwarty obóz letni. Tym razem po raz pierwszy zorganizowaliśmy dla Was zgrupowanie w słowackich Tatrach, w samym ich sercu, a mianowicie w Szczyrbskim Plesie. Mieszkaliśmy w pięknym Hotelu Solisko położonym nad samym jeziorem, na wysokości 1350 m n. p. m.

Biegaliśmy zarówno w terenie płaskim (próba wysiłkowa wokół jeziora i popołudniowe treningi dynamizujące oraz poprawiające technikę biegu), jak i wysokogórskim. Niewątpliwie najmocniejszym punktem programu było zdobycie marszobiegiem najwyższego szczytu Polski. Oprócz wbiegnięcia na Rysy pokonywaliśmy przeróżne szlaki na terenie słowackiego TANAPu, począwszy od Magistrali Tatrzańskiej,  poprzez Osterwę po Dolinę Mięguszowiecką i Solisko. Jak zwykle trenowaliśmy w różnych grupkach dostosowanych do poziomu wytrenowania każdego z uczestników. Bilans: prawie 100 km oraz około 4000 metrów przewyższenia. Czy moglibyśmy więcej i wyżej? Tak, na pewno, ale na żadnym naszym obozie nie chodzi o “zaliczanie” kolejnych szczytów i bezrefleksyjne “stukanie” kilometrów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot. Running Creatives

Kadrę obozu stanowił Kuba Wiśniewski, Magda Derezińska-Osiecka oraz na zmianę: Przemek Sobczyk i Henryk Szost będący zarazem gwiazdą tego obozu ;-). Ten czołowy w świecie maratończyk i rekordzista Polski na królewskim dystansie wbiegał z nami m.in. na Rysy, prowadził indywidualne konsultacje  z techniki biegu, oraz podczas specjalnego spotkania odpowiadał na przeróżne pytania uczestników związane z treningiem, żywieniem, nastawieniem do zawodów itp.  Dziękujemy Heniowi za jego cenny wkład w nasz obóz!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot. Running Creatives

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy nas wspierają jako partnerzy i sponsorzy, przyczyniając się do tego, by nasze obozy były coraz bardziej profesjonalne i bardziej wartościowe dla uczestników. Dziękujemy Nike Running Poland za świetny sprzęt, ALE-Active Life Energy za odżywki sportowe, Piekarni Gałuszka za ciasteczka wielozbożowe, Buff Polska oraz Oli Szmigiel-Wiśniewskiej/Running Creatives za wspaniałe zdjęcia! Do zobaczenia na następnym obozie!

Zobacz galerię obozu »

Obóz biegowy czerwiec 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot. Running Creatives

Comments

comments

Leave a reply

*

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *